O nás

Příběh naší rodinné značky se začal psát ve chvíli, kdy se začal psát ten náš. Už po pádu železné opony se naše babička pustila do podnikání s dětským oblečením. Postupem času ji následovala i její dcera. Tam ale všechno pouze začalo. Nedostatek dětského oblečení a doplňků té nejvyšší kvality vyrobeného u nás ji inspiroval k uplatnění svých zkušeností, a tak vznikla rodinná značka Lumima.

Už je to téměř 10 let co zakladatelka, matka a dnes i její tři synové dělají vše pro výrobu těch nejkvalitnějších produktů pro vaše drobečky. Všechny naše produkty, od návrhu až po našití etikety, vyrábíme s láskou, u nás a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Jsme moc rádi, že i prostřednictvím našich výrobků můžeme být součástí vašich rodinných příběhů.

Tady ale náš příběh nekončí. Díky vám, naším skvělým zákazníkům, můžeme i nadále rozšiřovat naši filosofii jemnosti a kvality. Jedeme vpřed, ale nezapomínáme na to podstatné. Každou dečku, svetřík nebo zavinovačku vyrábíme se stejnou láskou jako na začátku. Děkujeme vám za vaši přízeň a věříme, že vám naše výrobky budou přinášet stejnou radost, jako nám.

Od rodiny pro rodiny
Vaše Lumima

  • Home
  • Design Shoptetak.cz